Naše aplikace do mobilu

kameny

Astrální cestování

Astrální cestování je forma mimotělní zkušenosti. Odehrává se mimo fyzické tělo, dokonce mimo fyzickou dimenzi, a to v dimenzi astrální.

Geomancie - kouzlo pravidelnosti

Geomantické věštění je známo už z antiky. V mnoha variantách se používalo v různých částech světa. Dnes již celkem upadlo v zapomnění, ale jak uvidíme, neprávem.

Co o nás řekne barva očí a vlasů

Věříte, že pomocí barvy duhovky nebo odstínu vlasů se dají odhadnout určité rysy osobnosti? Sami posuďte, jak moc na vás uvedené informace sedí.

Jak ovládnout telekinezi?

Telekineze je schopnost pohybovat předměty nebo jinak měnit realitu pouhou silou mysli. Je něco takového vůbec možné? Pokud ano, jak si to lze vysvětlit?

Chiromantie: dělení tvarů ruky podle živlů

Dlaně se od sebe liší ne méně než lidské tváře, prakticky na světě nenalezneme dvě shodné. Co jejich vzhled vypovídá o jejich majiteli?

Co na nás prozradí naše krevní skupina?

Ač vlastnost okem nerozlišitelná, krevní skupina často rozhoduje o lidském životě a smrti. Proto snad není překvapivé, že byla zjištěna i souvislost mezi typem krve a temperamentem jedince, v jehož žilách proudí.

Chiromantie aneb čtení z ruky

Věštění budoucnosti z ruky má velmi starý původ. Jednotlivé uspořádání čar na dlani vypoví o našem charakteru, minulosti a skutcích. Na lidské dlani nalezneme několik tisíců nervových zakončení propojených s mozkem. Uspořádání čar je tak věrným zrcadlovým odrazem našeho života.

Drahokamy podle znamení horoskopu

Volba osobního amuletu je svým způsobem zodpovědné rozhodnutí. Drahokamy mají značnou duchovní sílu, ta je však pro každý druh i exemplář specifická. Je-li vaše intuice na vážkách, může vám pomoci volba podle vašeho slunečního znamení…

Kouzlo meduňky

Již od starověku se jedná téměř o magickou bylinu, která disponuje až zázračnými účinky na tělo a duši.

Potraviny proti depresi

Trpíte dlouhotrvajícími chmurnými náladami, přestože venku všechno kvete a voní? Nebo snad právě proto, že venku všechno kvete a voní? Zaměřme se na zdravou výživu a zkusme poupravit jídelníček tak, aby obsahoval všechny nezbytné potraviny pomáhající předcházet těmto stavům nebo je odbourávat.

6 barev, které prozradí, jací jsme

Naše momentální rozpoložení mění názor na nynější oblíbenou barvu. Známý švýcarský psycholog Max Luscher sestavil test, který o vás podle preferovaného odstínu hodně prozradí.

Déjà vu

Jistě jste se již s tímto pocitem ve svém životě alespoň jednou setkali. Nacházíte se na místě, o kterém můžete stoprocentně říci, že jste zde až doposud nikdy nebyli. Uvnitř vaší mysli se však mezitím utváří silný nepopsatelný vjem, jenž tvrdí pravý opak

Lze se naučit magii?

Magií zde souhrnně nazýváme všechny mimosmyslové schopnosti, jako je jasnovidectví, telepatie nebo ovlivňování věcí myšlenkou. Všechny společně vycházejí ze základní schopnosti vlastní všem lidem, a tou je vnímavost. Vnímavost smyslová, přecházející v mimosmyslovou.

Tarotová poradna: výklad karet naživo

tarot

Věštkyně vám vyloží karty na otázky všeho druhu, včetně pomoci v rozhodování nebo vyjasnění partnerských vztahů.
Své dotazy pište do diskuse.

Enneagram - devět typů osobnosti

Existuje mnoho typologií osobnosti, jež se s větším či menším úspěchem snaží zarovnat naši složitou mysl do jednoduchých kategorií. Jednou velmi zajímavou z nich je systém enneagramu, který vychází z ezoterických tradic, ale obsahuje především psychologické principy. Poučuje nás nejen o podstatě naší osobnosti, ale i o našich slabinách.

Jak si vytvořit a používat vlastní sadu věšteckých kamenů

Věštění vrháním kamenů není tolik rozšířeným druhem jako věštba z karet nebo věštba astrologická, nicméně nabízí velmi pestré možnosti výkladu.

Kouzlo se zrcadlem

Tento druh magie je třeba provozovat v noci, nebo přinejmenším ve tmě…

Tarot - dvorní karty

Dvorní karty tarotu jsou ty karty z malých arkán, které nemají čísla – tedy pážata, rytíři, královny a králové. Obecně symbolizují buďto konkrétní osoby, nebo určité složky tazatelovy osobnosti. Pro nedostatek vnějších charakteristických znaků nejsou jejich významy snadno odlišitelné. Zde uvádíme možnost, jak jednotlivé karty vnímat coby individua.

Tarotová poradna: výklad z karet naživo
Test jasnovidectví
Test mentální síly

ČLÁNKY
> Naše aplikace do mobilu
> Astrální cestování
> Geomancie - kouzlo pravidelnosti
> Co o nás řekne barva očí a vlasů
> Jak ovládnout telekinezi?
Další články...
Facebook stránka Tři Věštby
kontakt